Grafik Tasarım

Sipariş İçin Lütfen WhatsApp Hattımızdan Başvurunuz

 +90 530 371 75 76

SilivriAJANS şirketinizin tanıtımında kullanacağınız her tur logo, amblem ve grafiksel çalışmaları, Katalog, dergi, broşür, afiş, kitapçık gibi basılı işlerinizi yaratıcı bir tasarım aşamasından geçirerek basıma hazır hale getirir.

YAPTIĞIMIZ TASARIMLAR
KATALOG TASARIMI – BROŞÜR TASARIMI – AFİŞ TASARIMI – İNSERT TASARIMI – KARTVİZİT TASARIMI – DERGİ TASARIMI – ETİKET TASARIMI – BÜLTEN TASARIMI – E-BÜLTEN TASARIMI – E-KATALOG TASARIMI

SilivriAJANS kriterlere en uygun tasarımı ve uygulamayı titizlikle belirleyip çalışmalarına başlar. Takdir edilmelidir ki bütün bu çalışmanın başarıya ulaşabilmesi için büyük bir bilgi birikimine ihtiyaç vardır. SilivriAJANS ekibi, bilgi birikimi, tecrübesi ve rafine becerileriyle hedefe yönelik, başarılı işler çıkarır.

KATALOG TASARIMI

Tanıtım materyallerinden en çok kullanılanlarından biri de kataloglardır. Kataloglar tanıtımın da ötesinde kullanıcının işini kolaylaştırma görevini de üstlenir.
Katalog tasarımı bir firmanın ürünleri veya hizmetleri için yapılabileceği gibi bir sanatçının eserleri, bir kütüphanenin kitapları veya bir şehrin önemli tarihi teziyle ve kent hizmetlerini tanıtım için de hazırlanabilir. Kimi katalog tasarımları kitap seklinde hazırlanırken, kimi tasarımlar kartela seklinde veya fişler seklinde yapılabilir.
Kullanıcı açısından katalog tasarımı uygunluk göstermelidir. Örneğin bir kumaş firmasının kataloğunu kullanan kişinin kumasın kalınlığını, yumuşaklığını anlayabilmesi için elinde kumaş örneklerini içeren bir katalog olması daha uygun olacaktır. Bir başka örnek vermek gerekirse bir boya firmasının kataloğu eğer kartela formatında hazırlanırsa, kullanıcı, boya örneklerini kullanılacağı ortama göre başka renklerle daha rahat karşılaştırabilir.

Tüm bu özelliklerinden dolayı katalog tasarımları en kapsamlı uygulamaları gerektirir. Bazen ofset baskı teknikleri, bazen tipo veya serigrafi baskı tekniklerine göre hazırlanması gerekir. Baskı tekniklerinin yanı sıra çeşitli uygulamalar da (selofan, sıvama, özel kesim, katlama, yapıştırma, zımba, dikiş gibi mücellit isleri) beraberinde kullanılabilir.

Bütün bu çalışmayı gerçekleştirmek ise uzman bir ekip gerektirir. SilivriAJANS ekibi, hem yaratıcı çözümler üretmek hem de kapsamlı uygulamalar gerçekleştirmek için deneyim ve becerilerine güvenmektedir.