Lütfen Whatsapp Hattımızdan Başvurunuz

 +90 530 371 75 76

Teknoloji hızlı bir şekilde gelişmekte, gelişirken de tüm bilişim altyapısında yenilikler ortaya çıkmaktadır. Bu yenilikleri takip edenler, teknolojinin getirmiş olduğu güzelliklerden faydalanabiliyorlar. Sizde rakiplerinizin önüne geçebilmek için yenilikleri kullanın sektörünüzde fark yaratın.

Web Sitem Neden Mobil Uyumlu Olmalı?

İstatistiklere göre internet kullanımı %60 oranında, PC’lerden akıllı cep telefonlarına geçmiştir. Günümüzde hemen hemen her kesin elinde bir telefon bulunmaktadır ve insanlar telefonlarından görüşme haricinde internette gezinmektedirler. İnsanlar yolda, tatilde, evde, işte bir konu üzerine araştırma yapmak istediklerinde hemen telefonlarına sarılarak internet sitelerini incelemektedirler. Sizde, sektörünüzdeki %60 lık pazarı kazanmak istiyorsanız web sitenizin mobil uyumlu olması gerekmektedir.
İkinci ve önemli olan noktalardan bir tanesi de, arama motorları başta Google olmak üzere algoritmalarını bu konu üzerine yenilemişlerdir. Mobil aramalarda öncelikleri mobil uyumlu web sitelerine vermektedirler. Eğer web siteniz mobil uyumlu değilse arama motorlarının sonuçlarında, aranan kelimelerde listelenemezsiniz. Listeleniyorsanız da kısa zaman sonra artık orada olamayacaksınız buda %60’lık bir pazarı kaybediyorsunuz demektir. Ben

Son olarak insanlar web sitenize bir şekilde cep telefonları üzerinden geldi, web siteniz mobil uyumlu olmadığı için, web sitenizde aradıklarını kolayca bulamayacaklar ve başka seçenekler aramak zorunda kalacaklar, mobil uyumlu bir web sitesine sahip olan rakibiniz %60’lık pazarı kullanarak büyümeye devam edecektir. Sizde geç kalmadan mobil uyumlu web sitelerine hemen sahip olun %60’lık pazarı kaçırmayın.

Nasıl Yeniliyorsunuz?

Var olan internet sitenizi, aynı içeriği ile aynı domain ile yeni nesil akılı web içerik sistemleri ile yeniliyoruz ve dinamik bir şekle getiriyoruz. Web siteniz yeni teknolojilere ve gelişmelere ayak uydurabiliyor ve Google dostu bir web sitesi oluyor.
• Web sitenizi tüm içerikleri ile birlikte kopyalarız,
• İçeriklerinizi özgünleştiririz,
• Resimlerinizi düzenleriz,
• Mobil uyumlu web temanızı oluştururuz,
• Kendi hostingimizde altyapınızı kurarız,
• Domain yönlendirme veya transferinizi yaparız,
• Yeni içerikleriniz varsa ekleriz,
• SEO Optimizasyonunuzu yaparız,
• Sosyal medya sayfalarınızla ilgili destek oluruz
• Web yönetim standartları hakkında danışmanlık desteği veririz
• Desteğe ve eğitime ihtiyacınız olduğu günün her anı yardımcı oluruz.
Sizinle birlikte web sitenizin başarılı olabilmesi için sürekli çaba ve gayret gösteririz ve başarılı, sonuç odaklı, web sitelerine sahip olmanızı sağlarız.
Biliyoruz ki insanlar tarafından ziyaret edilen ve beğenilen her web sitesi bizi de aynı oranda başarıya ulaştıracaktır.

Lütfen WhatsApp Hattımızdan Başvurunuz

 +90 530 371 75 76