Profesyonel Hazır Web Sitesi Kurulumu

KAMPANYA (PROFESYONEL HAZIR WEB SİTESİ) 599 TL + KDV

  • 1 Adet Domain (com, net uzantılı)
  • 2500 MB (2,5 GB) Web Alanı
  • 25.000 MB Trafik (Aylık)
  • 10 Adet E-Posta Hesabı
  • Türkçe Yönetim Paneli
  • Haberler / Duyurular Alanı
  • Sosyal Medya (Facebook, Twitter, Google Plus) Yönlendirme İkonları

Firmalar için hazırlamış olduğumuz Profesyonel hazır web sitesi ile kurumsal bir firmanın web sitesinde olması gereken her şeye sahip olacaksınız. Firma profil sayfasından ürün ve hizmetler sayfasına, referanslar sayfasından resim galerisi sayfasına bir firmanın tüm web ihtiyaçlarını karşılayabilecek biçimde hazırladık.

Profesyonel hazır web sitesi tüm SEO kriterlerine uygun olarak kodlanır ve tüm cihazlarda düzgün olarak çalışması sağlanır. Mobil uyumludur ve projeye özel yönetim paneli hazırlanır. Kolay yönetim paneli ile web sitenizin içeriğini isterseniz rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Profesyonel Hazır Web Sitesi Nedir?

Profesyonel Hazır web sitesi, tasarımı önceden dizayn edilen kullanıma hazır ve birkaç gün içerisinde hizmete açılabilen web sitesi tasarımlarına denir. Profesyonel Hazır web sitesi ile çok kısa bir süre içerisinde profesyonel bir web sitesi kullanımına sahip olabilirsiniz. Profesyonel Hazır web sitenize hizmetini vermiş olduğunuz ve/veya satışını yapmış olduğunuz ürünleri çok kısa bir süre içerisinde ekleyip web sitenizi hazır hale getirebilirsiniz. Profesyonel Hazır web sitesi tarafımızdan hazırlanmış ve kullanım sözleşmesi ile firmaların hizmetine sunulan bir web sitesidir.
Profesyonel Hazır web sitemizi kullanıma alanlar aşağıda linki bulunan “Profesyonel Hazır Web Sitesi Kullanım Sözleşmesi“ni kabul etmiş sayılırlar. (Hazır Web Sitemizi Kullanmadan önce okuyunuz)

Kimler Hazır Web Sitesi Kullanmalı?

Profesyonel Hazır Web Sitemiz düşük maliyet ile kurumsal bir web sitesinin kullanımına sahip olmak isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için tavsiye ediyoruz. Profesyonel Hazır Web Sitemiz, tasarım ve içerik sektörünüze göre uyarlanıp, gelişmiş internet ve web teknikleri kullanılarak, arama motorları ile uyumlu olarak hazırlanacaktır. Özellikle yeni firmalar için tavsiye ettiğimiz Profesyonel Hazır Web Sitemiz ile çok kısa bir süre içerisinde profesyonel bir web sitesine sahip olmanız mümkün.

Bilmeniz Gerekenler:

• Yıllık yenileme ve hizmet uzatma ücreti nedir? Hazırladığımız tüm web siteleri için kurulumlarının 1 yıl sonrasından itibaren her yıl bir defa olmak üzere belirli bir ücret ödersiniz. Bu ücret yıllık yenileme ve hizmet uzatma ücreti olarak adlandırılır. Bu ücretin içinde web  sitesi 1 yıl kullanım bedeli, teknik destek, 1 yıllık domain(Alan adı) ve 1 Yıllık Hosting (Barındırma) uzatma bedeli vardır. Almış olduğunuz hizmetin devamı için bu ücreti her yıl düzenli olarak ödemeniz gerekir. (Yıllık domain+ hosting+mail uzatma, destek hizmeti ücreti sadece 299TL + KDV’dir.)

• Şablonlar her sektör için uygun mudur? Web sitesi şablonlarımız tüm sektörler için uygundur. Talebiniz doğrultusunda tasarımlar üzerinde sektörünüzün gereksinimlerine uygun düzenleme işlemleri yapmaktayız.

• Ekstra ücret ödeyecek miyim? Şablon tasarımlarımızda domain+hosting+site şablonu+teknik destek paket olarak kullanıcı olarak hizmetinize sunulmaktadır. Sitenin yayına açılması için gereken tüm hizmetler paket dahilindedir. (Görsel ve sözel içerikler tarafınızdan sağlanır) Site üzerinde talep edeceğiniz özel düzenleme işlemleri ayrıca ücretlendirilir.

• Teknik destek alabilecek miyim? Sunduğumuz tüm hizmetlere teknik destek dahildir. Site yada mailleriniz ile ilgili yaşayacağınız olası bir sorun durumunda mail yada WhatsApp aracılığı ile bizlere kolaylıkla ulaşabilir yardım alabilirsiniz.

• Yedekleme hizmeti veriyor musunuz? Tüm müşterilerimiz için haftalık olarak web sitelerinin yedeklerini alıyoruz. Böylece site üzerinde yapacağınız herhangi bir hatalı işlem sonrasında tarafımıza yedek kurulumu talebinde bulunabilirsiniz.

• Varolan domain adresi(alan adı) mi kullanabilir miyiz? Hali hazırdaki bir alan adına ait dns kayıtlarını firmamıza ait dns adreslerine yönlendirerek yeni sitenizi tarafınızda bulunan herhangi bir domain adresi ile kullanabilirsiniz.

• Hazır Web Sitesi istediğimiz Hostinge yüklenebilir mi? Hayır Profesyonel Hazır Web Sitelerimizi sadece firmamıza ait serverlarda barındırmaktayız.

PROFESYONEL HAZIR WEB SİTESİ KULLANIM SÖZLEŞMESİ

Share
Share